Dalış yapmak istiyorsunuz. Fakat kafanızda binbir soru ve düşünce var.

Sualtı Dünyasını merak ediyorsunuz. Neler oluyor takip etmek istiyorsunuz.

Dalış ve Sualtı ile ilgili haber, bilgi ve paylaşımlar ile sizin merakınızı gidermeye çalışmak. Zaten bir dalıcı iseniz çeşitli konularda ipucu sahibi olmak yada merak ettiğiniz bir konuyu araştırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Her türlü soru ve sorununuz için bizimle irtibata geçiniz.

İletişim Bilgileri

Dive Magazine Türkiye

+90 (545) 4898555

Email: info@divemagazinetr.com

Hakkımızda

Dive Magazine TR

Bize Mesaj Gönderebilirsiniz!

    © Copyrigth 2017 divemagazinetr.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları divemagazinetr.com’a aittir. divemagazinetr.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar divemagazinetr.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. divemagazinetr.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. divemagazinetr.com harici linklerin sorumluluğunu almaz. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. divemagazinetr.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

    Son İçerikler

    Sea-thru, Sualtı Fotoğraflarına Netlik Getiriyor

    0
    Suyun bozucu etkisine karşı koyan ve netlik getiren yeni algoritma Sea-thru, üstelik bizden birisi tarafından geliştirldi : Derya Akkaynak Mercan resifleri, doğanın en karmaşık...