Yeni Suunto EON Core, kompakt yapısı ve özellikleriyle her seviyede dalgıç için harika bir dalış arkadaşı. Dalışınıza dair tüm detaylar, EON Core’un yüksek görünürlüğe sahip renkli ekranı ve büyük yazı karakterleri sayesinde her türlü suda kolayca okunabilir. Dileyebileceğiniz her özelliğe sahip ve kişiselleştirebileceğiniz yeni EON Core, sualtını yeni keşfetmeye başlayanlardan mağara keşifleri yapanlara kadar her seviyede dalgıcın dalışlarına eşlik etmeye hazır.

YÜKSEK OKUNURLUKTAKİ EKRAN

Yüksek keskinlikteki ekran sayesinde tek bakışta tüm dalış bilgileri okunabilir. Büyük rakamlar ve zıt renklerin kullanımı sayesinde en bulanık sularda veya gece dalışlarında bile ekrandaki bilgiler yüksek görünürlüklerini korur.

SİZİNLE GELİŞİR

EON Core kutudan çıktığı haliyle kullanıma hazırdır; dilerseniz Suunto CustomDisplay™ sayesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda ayarlarını değiştirebilirsiniz. Farklı görünüm tarzlarını ve ekranda görmek istediğiniz bilgileri seçebilirsiniz. Güncellenebilir yazılımı sayesinde EON Core, uzun yıllar boyunca dalışlarınıza eşlik etmeye hazır.

KOMPAKT VE RAHAT

Çok hafif ve kompakt kasası ve elastomer kayışı sayesinde EON Core her bileğe rahatlıkla takılabilir. Büyük tuşlarına eldivenle dahi kolayca basilır Kolay bağlantıya sahip USB kablosu aracılığıyla şarj edilir.

Suunto EON Core

Suunto EON Core ile tanışın.Her türlü suda yüksek okunurluğa sahip yeni kompakt dalış bilgisayarı.Detaylı bilgi için: http://www.demasspor.com/Eon.aspx

Posted by Suunto Diving TR on Wednesday, October 18, 2017

BAĞLANTI VE AKTARIM

Dilerseniz 10 adede kadar Tank POD bağlayarak tüpünüzdeki kalan hava miktarınızı bilgisayarınızda görüntüleyebilirsiniz. Dalış bilgilerinizi ve bilgisayar ayarlarınızı mobil cihazlarınıza Bluetooth bağlantı aracılığıyla aktarıp Movescount uygulamasında görüntüleyebilirsiniz. Movescount uygulamasında dalış günlüğünüzü tutup sualtı maceralarınızı paylaşabilirsiniz.TEKNİK ÖZELLİKLER

Su geçirmezlik 80 m (262 ft)
Dalış modları Gauge/Air/Nitrox/Trimix/Kapalı devre (fixed point)
Birden fazla tüp havası görüntüleme 10’a kadar (Suunto Tank POD kullanarak)
Dekompresyon modeli Suunto Fused™ RGBM
Kablosuz bağlantı Bluetooth
Yazılım Kullanıcı tarafından güncellenebilir
Pusula Eğimden etkilenmeyen 3D pusula
Ekran Renkli TFT
Ekranı döndürme Var
Arka ışık LED, always on
Pil Şarj edilebilir lithium-ion
Pil ömrü (tam şarjla kullanım ömrü) 10 – 20 saat
Ağırlık 154 g (5.43 oz)
Ekran camı Mineral kristal
Çerçeve Kompozit
Kasa Güçlendirilmiş kompozit
Kayış Elastomer

 

Türkiye Distribütörü : DEMAS Spor

Ürün Sayfası : Suunto EON Core

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin