Kadıköy Belediyesi, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutluyor. Vatandaşlar hem Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anacak, hem de etkinliklerde doyasıya eğlenecek.

Kadıköy Belediyesi’nin, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı için hazırlıdığı programda bisiklet turu, Pop Orkestrası, DJ performansı, Rugby, Lakros, Frizbi maçlarının yanı sıra, “Ata’ya Saygı Gençlik Dalışı” da yapılacak.

“ATA’YA SAYGI GENÇLİK DALIŞI”

19 Mayıs saat 11.30’da Derinlere Saygı Dalış Topluluğu, Marmara Üniversitesi Su Altı Topluluğu ile Koç Üniversitesi Su Altı Topluluğu “Ata’ya Saygı Gençlik Dalışı” nı gerçekleştirecek.

Etkinlikler 12.00’de uzak doğu dövüş sporları gösterileri, Kaykay Yarışması ile devam edecek. Saat 13.00’te Piri Reis Üniversitesi Bando Takımı’nın gösterisi ve saat 18.00’de Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi Pop Orkestrası’na ait gösteriler ile devam edecek.

Saat 13.00 ile 14.00 arasında önce Kadıköy Bulls Kadın Rugby Takımı’nın ardından 14.00-15.00 arasında da ise Kadıköy Bulls ve Bosphorus gösteri maçları var.

Kadıköy Spora Doyuyor

Etkinlikler kapsamında düzenlenecek Bisiklet Turu yaklaşık 12 kilometrelik parkurdan oluşacak ve saat 11.00’de Kalamış Atatürk Parkı’ndan başlayıp, 13.00’te Kalamış Atatürk Parkı’nda tamamlanacak.

15.00-16.00 arasında ise Türkiye Karması ile İstanbul Sultanlar arasında olan Lakros gösteri maçı yapılacak. Ayrıca saat 17.00’de oynanacak Caddebostan Olympics Frizbi maçı kutlama programında yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin