Huish Outdoors LLC, American Underwater Products’dan (AUP) Oceanic ve Hollis markalarının satın alındığı duyurusunu yaptı.

Bob Hollis tarafından 1972 yılında kurulan American Underwater Products, Oceanic ve Hollis gibi dalış sektöründe çok geniş ürün yelpazesine sahip iki markaya sahip olarak büyümesine devam etti. Hollis’in dalış ve mekaniğe olan tutkusu ile yarattığı kendi dalış ekipmanları, AUP altındaki markalarla dalış endüstrisinde en ön saflarda yer aldı. Önemli bir geçmişe ve geleceğe yönelik yenilikçi düşünce şekli ile Ocenic ve Hollis hem sportif hem de teknik dalış pazarında dalıcılara ürün sunmaya devam etmektedir.

Mike Huish, günümüz tüketicilerinin tek bir markaya bağlı kalmak yerine kendi kategorisindeki en iyi ürünlere sahip olmak istediğini belirtmektedir.

Oceanic ve Hollis, Huish Outdoors’un 2011 yılından beri temsil ettiği altıncı ve yedinci marka olarak yerini almıştır. Huish Outdoors’un dalış ürünleri portföyünde Atomic Aquatics, BARE, Liquivision, Sharkskin, Stahlsac, ve Zeagle markaları bulunmaktadır Huish Outdoors aynı zamanda Amerika’da Suunto dalış bilgisayarlarının dağıtımını da yapmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin