En yeni dalış ekipmanlarına bir göz atmaya ne dersiniz? Bu yazımızda Mayıs ayının en dikkat çeken dalış ekipmanları sizler için derlendi.

İşte Mayıs 2017’nin en dikkat çeken dalış ekipmanları:

mares bolt sls1.Mares Bolt SLS

Vücudu rahatça saran ve hareket kabiliyetini kısıtlamayan BC, 21 kilo ağırlık kaldırma kapasitesine sahip. Bir veya iki tüp bağlanabilen denge yeleği yine de seyahatleriniz için uygun boyutlarda kompakt bir tasarıma sahip. Mares yeleğin kaydır ve kitle ağırlık sistemi tek tuşla emniyetli şekilde kilitlenebiliyor.

 

 

scubapro hydros pro

 

2.Scubapro Hydros Pro

Bir dakikada tam teçhizatlı bir yelekten, bir seyahat yeleğine dönüşebilen Hydros Pro’nun her bir parçası çıkabilir, yerine başka bir parça yerleştirilebilir ve modifiye edilebilir. Vücudunuzu saran kısmı Monprene malzeme ile üretilmiş olup BC’nizi daha rahat ve stabil hale getirilmesi amaçlanmıştır.

 

 

 

aqua lung i2003.Aqua Lung i200

Etkileyici bir boyuta sahip i200 dalış bilgisayarı dört operasyon tuşuna sahiptir. Kolay görülebilir ekran, kolay çalışma modlarına sahip bu dalış bilgisayarı alarm durumunda ses ve kırmızı LED ışık yayıyor.

 

 

sealife dc20004.Sealife DC2000

Sealife markasının en gelişmiş kamera özelliğine sahip DC2000 20 MP sensöre sahip. RAW formatında çekim yapabilen kameranın, çoklu çekim modu (manuel dahil), görüntü sabitleme özelliği, hızlı deklanşör gibi pek çok özelliği bulunuyor. Tüm bunlara rağmen çok kolay bir kullanım sağlayan DC2000 ile çekilen resimlere buradan ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin